Foto 1: Vakantiehuis Dorpsstraat 4 Middelburg Zeeland Foto 2: Vakantiehuis Dorpsstraat 4 Middelburg Zeeland Foto 3: Vakantiehuis Dorpsstraat 4 Middelburg Zeeland

Ons vakantiehuis is gelegen in Kleverskerke, met nog geen 100 inwoners één van de kleinste dorpen van Nederland. Het dorp heeft één straat en is omringd door weilanden en akkers. Kleverskerke ligt direct aan het Kanaal door Walcheren en in de zeer nabije omgeving van de historische plaatsjes Veere en Arnemuiden.
Steden als Middelburg, Vlissingen en Goes zijn binnen 10 à 15 autominuten te bereiken. Op verzoek rijdt er een belbus over Kleverskerke.
In het dorp Arnemuiden, op 3 km afstand van Kleverskerke, kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen, kleding en natuurlijk verse vis.

Activiteiten:

Cultuur
-32 Zeeuwse Musea (www.zeelandmuseumland.nl)
Een selectie hieruit:
-Zeeuws Museum (www.zeeuwsmuseum.nl). Dit museum is gevestigd in de Abdij in het centrum van Middelburg. Te zien zijn o.a. de serie wereldberoemde 16e-eeuwse wandtapijten, prachtig porcelein, schilderijen, wonderkamers met rariteiten, mode en streekdrachten.
-Zeeuws maritiem muZEEum (www.muzeeum.nl)
-Terra Maris; het museum voor natuur en landschap in Zeeland (www.terramaris.nl)
-Zeeuws Archief (www.zeeuwsarchief.nl) Beleef het verleden in de middeleeuwse kelders van het Zeeuws Archief.
--Fruitteelt Museum (www.fruitteeltmuseum.nl)
-Fort den Haak; subtropische tuin Vrouwenpolder
-Vorstelijk Veere; (www.veere.nl) De kern Veere met zijn beschermd historisch stadsgezicht ligt aan het Veerse Meer. In de 12e of 13e eeuw is het gehucht Campveere ontstaan en onder invloed van het adellijke geslacht Van Borssele en het feit dat het in 1541 de stapelplaats van Schotse wol in de Nederlanden werd, tot grote bloei gekomen. Vele gebouwen in Veere getuigen hier nog van.

-Fort Rammekens; (www.fortrammekens.nl); bezoek het oudste zeefort van West-Europa (1547)
-Watersnood Museum (www.watersnoodmuseum.nl)

(Klein)Kinderen
-Familiepretpark Mini Mundi (www.minimundi.nl); incl. Miniatuur Walcheren
-Het Arsenaal, Piratenpark & Zeeaquarium (www.arsenaal.com)
-Speelcircus Bambini (www.speelcircusbambini.nl) de leukste speeluitdaging van Zeeland
-Binnenspeeltuin Vierlinden (www.vierlindengoes.nl)
-Deltapark Neeltje Jans (www.neeltjejans.nl)
-Pannenkoekhuis De Kabouterhut, Oostkerkplein 7, Middelburg

Sport
-Ontdek het Veerse Meer per kano (www.kanoa.nl)
-Skien in Snow Base (www.snowbase.nl) op 20 minuten rijden van uw vakantiewoning
-BurgGolf Middelburg